Poznaj nas lepiej

Działamy w branży reklamowej i zapałczanej od 1994 r. Specjalizujemy się w produkcji zapałek reklamowych. W naszej ofercie znajduję się także podpałka i rozpałka do kominka i grilla. Dysponujemy najbogatszą ofertą w Europie. Oferujemy opakowania zapałczane różnych wielkości i kształtów, między innymi szufladkowe, książeczkowe, trójkątne, okrągłe, walce oraz kształty na indywidualne zamówienie.

Naszymi klientami są m. in. Philip Morris, Japan Tobacco, Grupa Carlsberg, Heineken Polska, hotel Intercontinental, sieć restauracji Jazz Zone, Dancook, PGNiG, Gazeta Wyborcza, Wojsko Polskie i wiele innych.

Nasze wyroby eksportujemy do wielu krajów europejskich takich jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, Holandia, Dania, Finlandia, Norwegia, Irlandia, Rosja, Ukraina, Estonia, Litwa, Łotwa, Bułgaria oraz Rumunia.

Stale powiększając asortyment zdobywamy kolejne rynki zbytu oraz wytyczamy nowe trendy w projektowaniu wzorów zapałek cenionych przez klientów i kolekcjonerów.Od lat działamy w branży kulturalnej i produkujemy kolekcjonerskie zestawy zapałek dla Zamku Królewskiego w Warszawie, Muzeum Azji i Pacyfiku, Muzeum w Wilanowie, Muzeum Narodowego w Krakowie, Panoramy Racławickiej, Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu oraz wielu innych. Wspieramy również branżę turystyczną, produkując zapałki prezentujące motywy regionalne, zabytki, oraz wyjątkowe miejsca.

Jesteśmy jedynym wytwórcą ekskluzywnych, unikatowych opakowań z zapałkami i rozpalaczami. Zestawy w formie skrzynek, kuferków czy starych ksiąg wykończone są surowym lub lakierowanym drewnem, kartonem dekoracyjnym oraz naturalną skórą. Dzięki własnemu studiu DTP, drukarni i introligatorni możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość produktów i usług.